TUTKUNUN GÖVDE GÖSTERİSİ.

BMW 3 Serisi, 350.000 TL’ye %0,69 faiz avantajı ve takas desteğiyle.

KAMPANYA TUTKUNUN GÖVDE GÖSTERİSİ.

TUTKUNUN GÖVDE GÖSTERİSİ.

BMW 3 Serisi, 350.000 TL’ye %0,69 faiz avantajı ve takas desteğiyle.

BMW 3 Serisi, şimdi 1 yıllık Premium Kasko hediyesi ile sizi bekliyor. Üstelik kaçırılmayacak 350.000 TL’ye %0,69 faiz oranı avantajı, takas desteği ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle* Öztorun Oto'da BMW 3 Serisi sizinle tanışmayı bekliyor. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

%0,69 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ

Başvuru Sahibi Kredi Tutarı Vade Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel 350.000 TL 18 Ay 21.010 TL
Şahıs Şirketi 350.000 TL 18 Ay 21.010 TL
Tüzel 350.000 TL 18 Ay 20.810 TL

Premium Kasko nedir?

• %100 Yetkili Servis
• %100 Orjinal Parça
• BMW İkame Otomobil Tedariki
• Hasar Anında Çekici Hizmeti
• Yılda 1 kez hasarsızlığı etkilemeden cam değişimi
• Eksper onayı beklemeden onarım ve yılda 1 mini onarım hakkı

Premium Kasko ve karşılaştırmalı kasko teklifleri hakkında bilgi için showroomlardaki Marsh Sigorta Danışmanları ile iletişime geçebilir, Marsh İletişim Hattı'na 0212 355 05 35'ten ulaşabilirsiniz.


ŞİMDİ TEKLİF ALIN.

Öztorun Oto ile hayalinizdeki BMW otomobiline bir adım daha yaklaşın. İlgilendiğiniz BMW serisi ile ilgili size teklif sunabilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?


Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

* Kampanya süresi 21.05.2021 tarihine kadar geçerli olup BMW 320i Sedan modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği bu model için vergiler dahil 25.000 TL’dir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 18 aya kadar %0,69 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 19.05.2021 tarihine kadar yukarıda belirtilen ilgili modeller için gerçekleştirilen satın alımlarda, mevcut satış koşullarına ilave olarak 1 yıllık Premium Kasko** hediyesi verilecektir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
**Premium Kasko, yalnızca bir kasko ürün ticari adı olup, sigorta içeriği, poliçe ve sigorta uygulaması münhasıran bu ticari ad altında sigorta ürününü üreten MAPFRE Sigorta tarafından Marsh Brokerlik aracılığıyla sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin sigorta ürünleri ve poliçeler konusunda bir faaliyet ve taahhüdü bulunmamaktadır.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Öztorun Oto güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

ÖZTORUN OTO.

Kocaeli BMW Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi

Yenişehir Mahallesi Araç Sokak No:55 Bekirpaşa - İzmit / Kocaeli

Satış : 0262 444 12 69
Fax : 0262 311 76 31
E-Posta (Satış) : satis@oztorun.com
E-Posta (Servis) : servis@oztorun.com
Çalışma Saatleri

*Tam kapanma sebebiyle tesisimiz 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar kapalı olacaktır. BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın