BMW 3 SERİSİ SEDAN.

Tutkunun gövde gösterisi.
BMW 3 Serisi Sedan

BMW 3 Serisi Sedan, gelenekleri, beklentileri ve diğer her şeyi geride bırakıyor. Simge haline gelen bu otomobil kendisini bir kez daha yeniliyor. Ne de olsa öncü tasarım diliyle yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. Otomobilin güçlü ve verimli motorları sportif sedanın gerçek anlamını daha da öne çıkarıyor. Buna şimdi yeni bir güç daha ekleniyor.

G20 gövde koduyla tanınan BMW 3 Serisi Sedan, yeni tasarım dili aracılığıyla efsane olmuş bir spor sedan modelinin başarılı geçmişiyle geleceği bir araya getiriyor. Görünümünün her detayı eşsiz sürüş keyfi tutkusunu karşılıyor.

BMW 3 Serisi, yolculuğunuzu daha güvenli ve daha konforlu kılacak bir dizi akıllı asistan sistemi ve yenilikçi teknolojiler sunuyor. İster trafik sıkışıklığı asistanı, ister park asistanı ya da harekete duyarlı kumanda için olsun, BMW Live Cockpit Professional ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranı sayesinde tüm bilgilere bir bakışta ulaşabilirsiniz.

Mükemmel yol tutuşu, sportif kullanım ve üst düzeyde çeviklikle BMW 3 Serisi Sedan sürüş dinamiklerini yeni bir seviyeye taşıyor. Gelişmiş ve çok daha güçlü motorlar, mükemmel şekilde ayarlanmış süspansiyon bileşenleri ve iyileştirilmiş ağırlık dağılımıyla gerçek bir spor sedan olarak kendi ününü de aşıyor.

BMW 3 Serisi, şimdi kaçırılmayacak 250.000 TL’ye %0,69 faiz oranı avantajı ve diğer esnek ödeme seçenekleriyle* BMW 3 Serisi sizinle tanışmayı bekliyor. Detaylı bilgi için "Teklif Alın" butonuna tıklayın.

BMW.com.tr’de keşfedin

ENDER AMA GERÇEK.

BMW 3 Serisi’nin tasarım dili başarılı bir geçmiş ile heyecan dolu bir geleceği bir araya getiriyor. Görünümünün her detayı eşsiz sürüş keyfi tutkusunu karşılıyor.