ÖZTORUN OTO SATIŞ SONRASI.

BMW Satış Hizmetleri

Öztorun Oto olarak ilk günden beri en büyük hedefimiz temsil ettiğimiz BMW markasının standartlarını en yüksek seviyede tutup, kusursuz bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize Öztorun Oto ayrıcalığını yaşatmaktır.

“Sürüş keyfi”ni simgeleyen ve tüm dünyada bu sloganla özdeşleşmiş bir marka olan BMW, Türkiye’deki resmi distribütörü olan Borusan Otomotiv ile iş birliğini 1984’ten bu yana devam ettirmektedir. Öztorun Oto ise 1994’ten beri BMW Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermektedir.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Türkiye’deki tüm BMW ConnectedDrive hizmetleri 30 Haziran 2019 tarihi itibarı ile sonlandırılmıştır. BTK’nın 2018/DK-YED/27 sayılı kararı uyarınca araçlarda katma değerli hizmet sunumuna imkân sağlayan haberleşme sistemlerinde kullanılan SIM kartların ülkemizde mobil elektronik haberleşme hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş̧ işletmecilerden temin edilmesi veya söz konusu işletmeciler tarafından kontrol edilebilecek şekilde programlanabilir olması, ayrıca kullanılacak sunucuların Türkiye’de bulundurulması gerekmektedir. Buna göre, sunulan BMW ConnectedDrive hizmetlerinin durdurulması zorunluluğu doğmuştur.

Detaylı bilgi alın